Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2023 – dołącz do wydarzenia i wypromuj swój projekt!

Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2023

10. edycja ogólnopolskiej akcji promocyjnej pn. Dni Otwarte Funduszy Europejskich (DOFE) odbędzie się w terminie 12-14 maja 2023 r. Zapraszamy beneficjentów do udziału!

Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2023

DOFE to największa impreza poświęcona tematyce Funduszy Europejskich w Polsce. Jest częścią szerszej kampanii #EUinmyregion, prowadzonej przez Komisję Europejską, która pozwala bliżej poznać różnorodność projektów realizowanych z pomocą dotacji unijnych. DOFE to także świetna okazja, aby wypromować swój projekt nie tylko w Polsce, ale też w Europie, i wymienić się doświadczeniami z innymi Beneficjentami.

Wydarzenia, które uczestniczą w DOFE zyskują:

  • profesjonalną promocję akcji w telewizji, radiu i Internecie,
  • pakiet darmowych materiałów promocyjnych,
  • opublikowanie atrakcji na mapie Europe in My Region na stronie Komisji Europejskiej,
  • obecność najciekawszych wydarzeń i atrakcyjnych projektów w mediach.

Aby zgłosić chęć udziału w akcji, wypełnij formularz dostępny w serwisie poświęconym DOFE (link poniżej – w sekcji „Materiały”). Jak wypełnić formularz? Podpowiedź znajdziesz w panelu Beneficjenta. Załóż konto i skorzystaj z poradnika.

Koordynatorem wydarzenia jest Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej, przy wsparciu Ministerstwa Klimatu i Środowiska i zaangażowaniu większości instytucji zajmujących się Funduszami Europejskimi w Polsce. W przypadku pytań i wątpliwości, prosimy o kontakt z Karoliną Brzozowską, adres e-mail: karolina.brzozowska@klimat.gov.pl.

Materiały

Kliknij, aby przenieść się do serwisu poświęconego DOFE